Miss Iran Awards 2582 – 2023

جشن انتخاب دختر شایسته ایران ۲۵۸۲ – ۲۰۲۳

سانتاکلارا – بیست و یکم اکتبر ۲۰۲۳

شروع برنامه از ساعت 4 بعد از ظهر

2023-10-21 – Hyatt Regency Hotel

Address: Santa Clara Convention Center
5001 Great America Pkwy
Santa Clara, CA 95054


رویداد دختر شایسته ایران ۲۵۸۲ – ۲۰۲۳ – سانتاکلارا

 

 • Miss Iran event is hosted by Payam Javan Media.
 • Payam Javan is an independent media outlet based in Northern California.
 • Our goal is to promote Iranian culture and language among the community of Iranians living in America.

 

  • برای مشاهده جزئیات برنامه و یا ثبت نام به عنوان شرکت کننده در مسابقه می‌توانید از وب سایت www.missirani.com بازدید کنید.
  • جهت انتخاب صندلی خود برای جشن انتخاب دختر شایسته ایران ۲۵۸۲ – ۲۰۲۳ در Santa Clara Convention Center، کافی است بر روی دکمه‌ی (Click here and select your seat(s)) ضربه زده و کمی صبر کنید تا نقشه‌ی صندلی‌های سالن برایتان باز شود. سپس با توجه به میزهای مورد نظرتان، کافی است به تعدادی که می‌خواهید، با کلیک بر روی هر صندلی، آن صندلی را برای خودتان رزرو کنید. (توجه کنید که در هر خرید، حداکثر تعداد ۸ صندلی را می‌توانید انتخاب کنید. همچنین توجه داشته باشید که هیچ کدام از صندلی‌های چیده شده دور میزها، پشت به سن نیستند.) در انتها، برای نهایی کردن خریدتان می‌بایست بر روی دکمه Go to cart ضربه زده و پس از وارد کردن مشخصات خود، نسبت به پرداخت مبلغ صندلی‌های رزرو شده اقدام کنید. در صورتیکه که پرداخت شما با موفقیت انجام بشود، یک ایمیل حاوی لینک دانلود فایل پی دی اف تیکت‌های خریداری شده‌تان بر روی آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود. در روز برنامه، کافی است تصویر فایل پی دی اف تیکت‌تان را به همراه داشته باشید.
  • برای دریافت اطلاعت بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 4085830483 و یا ایمیل info@bilitpro.com تماس بگیرید.
  • صندلی‌های منتخب شما، تا ۵ دقیقه پس از انتخاب، برای شما به حالت رزرو درمی‌آیند و شما باید در این فاصله، نسبت به تکمیل سفارش و پرداخت مبلغ نهایی تیکت(های) خود اقدام کنید؛ در غیر اینصورت صندلی‌های انتخابی شما برای دیگر افراد آزاد می‌شوند.
  • در صورتی که برای رزرو و خرید تیکت ورودی روز جشن انتخاب دختر شایسته ایران ۲۵۸۲ – ۲۰۲۳ در سایت مشکلی دارید می‌توانید با شماره تلفن 4085830483 و یا ایمیل info@bilitpro.com تماس بگیرید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.